PostHeaderIcon IMPREZY

Mamo,  ja  Cię kocham!

28 maja  w  szkole-przedszkolu  w  Miednikach  w  polskiej  grupie  „Pszczołka“  odbyło  się  święto  Mamy.

Dzieci  z  niecierpliwością  czekały  na  swe najmilsze  i  najdroższe  mamy.  Bo  ktoż,  jak  nie  one,  najbardziej  kochają  swe  dzieci,  opiekują  się  nimi, pieszczą.  Dlatego  maluchy  wszyscy  razem  starały  się  podziękować  swoim  mamom   za  spracowane ręce, za  niewyspane  noce,  za  dobroć,  za  cierpliwość.  Ta  dziękczynność  brzmiała  w piosenkach,  wierszach,  kwiatach  i  pocałunkach.  Natomiast  mamy  nie zostały  w  długu – przygotowały  pyszny  poczęstunek  dla  swych  pociech.

W  miłej  i spokojnej  atmosferze  wspolnie  przy  herbacie  spożywaliśmy  słodycze  i  owoce.

Do  święta  Mamy  była dołączona  uroczystość  „Pożegnanie  z  przedszkolem“.  Do  szkoły  w tym  roku  idzie pięcioro  dzieci.  One  dzielnie  wystąpiły  ze swym  programem.

Trzeba  zaznaczyć, że  mamy  były  bardzo  aktywne i  każda przybyła  na  święto.  Serdecznie  im  dziękujemy.

DSCF8281 DSCF8299

DSCF8238 DSCF8241

DSCF8171 DSCF8208

Jesienne  święto  w  przedszkolu

15 października  w  szkole-przedszkolu   w  Miednikach  odbyła się  impreza p.t. „Migawki  jesieni“. Dzieci  z  wychowawczyniami  przyszykowały  jesienną  inscenizację, deklamowały  wiersze,  spiewały  piosenki, odgadywały  zagadki  o jesiennej  tematyce.  Przedszkolacy  wraz   z  rodzicami  zorganizowali  wystawę, gdzie były  przedstawione  prace,wykonane z darów  jesieni.

Impreza  się  zakończyła  spacerem po  dworze  i „kąpaniem się“  w  liściach, co  przyniosło  dzieciom   wiele  radości.

Comments are closed.